Фото Харківський Медіа Хаб: директор державного підприємства «Дороги Харківщини» Ігор Турченко
19 Листопада, 2023, 21:27

«Внаслідок російської агресії в Харківській області було повністю зруйновано 640 км автодоріг,» — Ігор Турченко

15 листопада директор державного підприємства «Дороги Харківщини» Ігор Турченко розповів про відновлення доріг місцевого значення в Харківській області, які було пошкоджено внаслідок збройної агресії рф. 

За словами спікера, Харківська область обіймає перше в Україні місце за кількістю доріг місцевого значення, довжина яких сягає понад сім тисяч кілометрів.  

За дорученням начальника Харківської обласної державної адміністрації Олега Синєгубова розпочаті ремонтні роботи на деокупованих територіях, оскільки регіон дістав найбільших руйнувань доріг і мостів місцевого значення.  

«Внаслідок російської агресії було повністю зруйновано 640 км автодоріг, частково — майже 2,5 тисячі км, а також 27 мостів та мостових переходів», – зазначив пан Турченко. 

З березня поточного року ДП «Дороги Харківщини» почали проводити ремонтні роботи з відновлення дорожніх шляхів на звільнених від російських окупантів територіях. Пріоритетними стали логістичні маршрути, які використовуються для евакуації людей, перевезення поранених, доставки гуманітарної допомоги тощо. 

За рахунок експлуатаційного утримання виконані роботи з відновлення покриття які поєднують Донецьку, Харківську і Дніпропетровську області через Близнюківський район. 

Ігор Туренко розповів, що на 22-х зруйнованих мостах ремонтниками облаштовані повноцінні об’їзди. Вісім мостів капітально відремонтовані. По всій території Харківської області встановлені понад 330 нових дорожніх знаків, відновлені більше 800 км дорожньої розмітки.

«Державне підприємство «Дороги Харківщини» приділяє окрему увагу якості виконаних робіт. Ми тісно співпрацюємо з двома держустановами – «Дор-якість» та Харківським національним автомобільно-дорожнім університетом. Тільки після отримання відповідних сертифікатів цих установ проводяться фінансові операції з підрядниками», – зауважив пан Турченко. 

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini