Олександр Толоконніков, керівник пресофісу Херсонської обласної військової адміністрації, Медіацентр Україна – Укрінформ
12 Червня, 2023, 17:27

Внаслідок повені загинуло вісім людей, ворог не припиняє обстрілювати Херсон – Олександр Толоконніков про оперативну ситуацію на Херсонщині

Під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ керівник пресофісу Херсонської обласної військової адміністрації Олександр Толоконніков озвучив інформацію про жертв катастрофи на Каховській ГЕС та наслідки ворожих обстрілів на Херсонщині.

Так, згідно з даними керівника пресофісу Херсонської ОВА, минулої доби, внаслідок ворожих обстрілів евакуаційних човнів, які прямували з лівого берега, загинуло три людини, ще десять постраждали.

«Внаслідок цього загинуло три людини, ще десять постраждалих, серед них – двоє правоохоронців. Всі люди зараз знаходяться в лікарні, у важкому стані, в реанімації, деякі в середньому стані тяжкості, кульові поранення», – зазначив він.

Олександр Толоконніков зауважив, що за минулу добу було врятовано ще двох чоловіків, які переховувалися на дереві від повені, від росіян. Їх доставили до лікарні, наразі їхній стан  задовільний.

Водночас керівник пресофісу Херсонської ОВА наголосив, що росіяни з самого зранку обстрілюють  Херсон, обстріли продовжуються й зараз.

«Зранку, близько п’ятої години обстріляли Херсон, район Шуменський. Там зазнали поранень троє людей, скалкові поранення. Їх доставили до лікарні, у всіх стан середнього ступеня важкості», – додав він.

Посилаючись на дані, оприлюднені МВС, Олександр Толоконніков зазначив, що наразі відомо, що вісім людей загинули внаслідок повені, 42 вважаються безвісти зниклими.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini