Фото Медіацентр Україна – Одеса: Олена Китайська, директорка департаменту праці та соціальної політики Одеської міської ради
16 Травня, 2023, 14:42

Влітку в Одесі відкриють центр для тимчасового проживання ВПО на 100 осіб 

Це двоповерхова будівля на 1,5 тисячі квадратних метрів, зараз там йде ремонт. Цю інформацію оприлюднила під час брифінгу у Медіацентрі Україна – Одеса Олена Китайська, директорка департаменту праці та соціальної політики Одеської міської ради.

“Це приміщення 1,5 тисячі кв.м, зараз там триває ремонт, і ми плануємо, що цей центр для тимчасового компактного центру проживання ВПО ми відкриємо до кінця липня.  Це двоповерхова будівля, ми плануємо, що там одночасно зможуть мешкати близько 100 осіб. Окрім проживання, ВПО можуть отримати там різноманітні послуги. Це на вулиці Хімічній, 5”, – розповіла посадовиця.

Вона також додала, що з початку повномасштабного вторгнення міська влада придбала 6 квартир для ВПО, де зараз проживають близько 20 переселенців.

Посадовиця також додала, що з початку повномасштабного вторгнення в Одесі зареєструвалися 70 тисяч ВПО – переважно з Херсонської, Миколаївської та Донецької областей.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini