Віталій Кім, начальник Миколаївської ОВА, Медіацентр Україна – Укрінформ
1 Травня, 2023, 16:00

Віталій Кім: 11 670 об’єктів житлового фонду Миколаївщини знищено або пошкоджено

На Миколаївщині нараховується 11 670 об’єктів житлового фонду, які були знищені або пошкоджені. Наразі Миколаївщина тісно співпрацює з міжнародними організаціями та країнами. Зокрема планується відновлення низки об’єктів за кошти іноземних партнерів.

Таку інформацію під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ озвучив начальник Миколаївської ОВА Віталій Кім.

«Ми тісно співпрацюємо з міжнародними організаціями та країнами. Миколаїв, Миколаївщина отримували допомогу увесь цей час. На зараз йдеться про низку об’єктів, в тому числі медичних та освітніх, які будуть відновлюватися за кошти наших іноземних партнерів. Також Регіональний офіс міжнародного співробітництва, він зараз на фінальній стадії через положення, і це додасть додаткових можливостей для співпраці з міжнародними організаціями», – зазначив Віталій Кім.

Начальник Миколаївської ОВА зауважив, що Данія та Казахстан за власні кошти вже починають відбудову великих об’єктів.

«На зараз і Данія, і Казахстан по одному об’єкту за власний кошт, власними силами починають відбудовувати. Їхні інженерно-технічні робітники були на місцях, і готуємося до старту відновлення великих об’єктів», – додав він.

Віталій Кім наголосив, що люди повертаються на Миколаївщину, зокрема значно зросла кількість населення і в самому Миколаєві. 

«Наведу приклад на самому обласному центрі. До війни було приблизно 460 тисяч людей. Після 24 лютого 2022 року залишилося близько 200 тисяч. На зараз у місті більш як 400 тисяч людей, із них приблизно 30 тисяч – з Херсону. Місто зараз живе. Не зупинили людей абсолютно, тільки люті додали, обстріли 27 квітня. Люди живуть, повертаються, відновлюють своє житло, намагаються відновити повноцінне життя».

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini