28 Липня, 2023, 16:07

Відпрацьовано евакуацію людей, проводиться інформаційна робота – в Запорізькій області готуються до різних сценаріїв на ЗАЕС

Через непередбачувані дії адміністрації окупантів на Запорізькій АЕС ситуація непередбачувана. У зв’язку з цим у Запорізькій області вже провели необхідні навчання та відпрацювали евакуацію населення.

Про це під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ повідомив Юрій Малашко, начальник Запорізької обласної військової адміністрації.

«Ми вже провели навчання, задіяно всі сили та засоби, готувалися до найгіршого. Задіяли сили і засоби всіх органів, які будуть мінімізувати наслідки підриву Запорізької АЕС. Перевірили стан готовності і також відпрацювали у разі необхідності евакуацію людей», – наголосив він.

Крім того, за словами Юрія Малашка, з мешканцями області проводиться інформаційна робота.

« У нас на офіційних інформаційних ресурсах є порядок дій населення у разі такої ситуації – що необхідно робити, що необхідно першочергово робити і, найголовніше, – слухати офіційні ресурси, які повідомлятимуть людям, що треба робити», – пояснив начальник Запорізької ОВА.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini