12 Жовтня, 2023, 13:52

Відомості про номери рахунків відтепер декларувати не потрібно: у НАЗК повідомили про зміни 

Закон щодо відновлення декларування, який набрав чинності 12 жовтня, містить зміни в частині обсягу інформації, яка має декларуватися. Так, вже починаючи з цієї кампанії не потрібно буде декларувати відомості про номери рахунків.

Про це під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ повідомила керівниця Управління проведення повних перевірок НАЗК Юлія Кулікова.

«Звертаю увагу, що починаючи з цієї кампанії декларування вже не потрібно буде декларувати відомості про номери рахунків. Незважаючи на те, що сама форма буде змінена трохи пізніше, оскільки у нас є строк на приведення у відповідність нормативних документів до вимог цього закону, кожен декларант, який захоче подати декларацію сьогодні, завтра і на майбутнє, до зміни самої форми, технічно зможе подати декларації без таких даних. І ми зараз працюємо над тим, щоб адаптувати чинну форму до нових вимог», – пояснила Юлія Кулікова.

Нагадуємо, що роз’яснення стосовно декларування розміщені у Базі знань НАЗК https://wiki.nazk.gov.ua/?cat=3

Отримати додаткову консультацію ви можете, направивши офіційного листа на електронну пошту [email protected] або за телефоном контакт-центру (044) 200-06-94. Відповіді на найпоширеніші технічні питання роботи з Реєстром декларацій розміщені за посиланням: https://wiki.nazk.gov.ua/?cat=211

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini