18 Червня, 2024, 12:42

Відновлення України – у фокусі міжнародних партнерів: США оголосили про пакет підтримки на відновлення енергетики на понад 800 млн доларів 

У ході Конференції з відновлення в Берліні США оголосили про пакет фінансової підтримки для відновлення енергетики України на суму понад 800 млн доларів.

Про це під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ повідомила перша віцепремʼєр-міністерка України – міністерка економіки Юлія Свириденко.

«США якраз там ( під час Конференції з відновлення – ред.) оголосила  пакет фінансової підтримки для відновлення енергетики – понад 800 млн доларів. Тобто не тільки ми фінансуємо ці витрати з нашого державного бюджету, а й наші партнери допомагають нам відновити втрачене обладнання, допомогти з ремонтом критичної  інфраструктури, допомогти також залучити приватні інвестиції у сферу енергетики і звичайно захистити енергетичну інфраструктуру. Це така була миттєва реакція. Мені здається, це дуже виразний сигнал, що наше відновлення також у фокусі партнерів  і в першу чергу відновлення енергетики», – наголосила Юлія Свириденко.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini