19 Січня, 2023, 16:43

Відчутне покращення якості живлення електрикою буде в квітні, за тиждень-два кардинальні зміни неможливі — Центр досліджень енергетики

У квітні 2023 року Україна отримує обладнання, яке необхідно для того, щоб відновлювати електропостачання: покращення якості живлення буде відчутним. Про це під час брифінгу в Медіацентрі Україна — Укрінформ заявив директор Центру досліджень енергетики Олександр Харченко.

«У горизонті найближчому, коли ми кажемо про тиждень-два, якимось чином кардинально покращити енергоживлення в Київському регіоні, в Херсонському регіоні не вийде. Потрібен час для того, щоби, по-перше, приїхало необхідне обладнання. Воно в процесі: йде величезна робота по збору, привезенню, багато логістичних проблем, багато треба погоджень, фізично треба величезні об’єкти переміщувати. На жаль, її неможливо помахом чарівної палички прискорити кратно. Люди і так викладаються на повну. Мій прогноз — квітень буде місяцем, коли для всіх буде відчутно покращення якості живлення електрикою. У квітні почнуться перші хвилі того важкого обладнання, яке необхідно, щоб відновлювати постачання», — розповів Харченко.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini