26 Грудня, 2023, 13:53

Від корабля залишився лише скелет, обгоріло все – Юрій Ігнат про знищення ворожого десантного корабля «Новочеркаськ»

Завдяки чітко скоординованим діям українських захисників вдалося знищити ворожий корабель й окупантів, які перебували всередині та поруч із ним.

На цьому під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ наголосив речник командування Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат.

«Вже з’явились фото – там скелет один залишився від цього корабля, обгоріло все, фактично вщент. Після такого вибуху, зрозуміло, що не лише сам корабель повністю знищений, можливо ще й портова інфраструктура, можливо й судна забезпечення, які були поруч, точно й екіпаж корабля, який знаходився поруч і в самому кораблі. Це дуже потужна подія. Ми знищили і корабель, і окупантів, завдяки чітко скоординованим діям. Командувач Повітряних сил подякував усім причетним, хто займався підготовкою цієї операції, хто її виконував, це відповідно й Збройні Сили, й інші Сили оборони, які брали участь у плануванні, і льотчики з тактичної авіації крилатими ракетами довели справу до кінця, зробивши те, що вже, мабуть, усі бачили», – зазначив Юрій Ігнат.

Нагадаємо, що в ніч проти 26 грудня українські захисники підірвали в окупованій Феодосії російський десантний корабель «Новочеркаськ».

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini