Вадим Пристайко, Надзвичайний і Повноважний Посол України у Великій Британії, Медіацентр Україна-Укрінформ
Вадим Пристайко, Надзвичайний і Повноважний Посол України у Великій Британії, Медіацентр Україна-Укрінформ
15 Лютого, 2023, 15:15

Велика Британія починає навчання українських пілотів ще до прийняття політичного рішення щодо надання Україні літаків — Пристайко 

Міністр оборони Великої Британії Бен Воллес заявив, що країна найближчим часом не надсилатиме винищувачі в Україну. Це рішення прокоментував під час брифінгу в Медіацентрі Україна — Укрінформ Надзвичайний і Повноважний Посол України у Великій Британії Вадим Пристайко.

«Бен Воллес — це людина, яка постійно з нами. Він колишній військовий, і точно знає, що можна, а що не можна. Більше того, як досвідчений політик, він розуміє, що не треба давати росії забивати клин між країнами, які підтримують Україну. Якщо ми всі готові надавати літаки, рішення має бути спільним. Досягнуто розуміння, що ми будемо навчати пілотів вже зараз, ще до моменту прийняття політичного рішення. Це те, що і має на увазі Бен Воллес. Навчати пілотів будемо зараз, для цього є спеціальні тренувальні платформи. Ми будемо навчати пілотів і літаків, і вертольотів. Коли лідери і країни будуть готові прийняти рішення, у нас уже будуть пілоти», — пояснив Пристайко.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini