8 Листопада, 2023, 15:26

Вбачають конкуренцію в українських перевізниках – Андрій Демченко розповів про причини протестів та вимоги з боку польських страйкарів 

Попри те, що польські страйкарі, які блокують рух українського транспорту на пунктах пропуску, не надали українській стороні офіційні вимоги, в Держприкордонслужбі повідомили, які причини для цього вбачають протестувальники та яких рішень очікують.

«З першої інформації, яку ми отримали від польських колег, то, за словами учасників цієї акції, яка відбувається на території Польщі, вони вбачають певну конкуренцію перед українськими перевізниками. Вони висловили низку вимог: це в тому числі скасування транспортного безвізу для України, створення окремих смуг для руху автівок на номерах Європейського Союзу, для порожніх транспортних засобів, а також доступ до системи «Шлях», – зазначив під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ речник Державної прикордонної служби України Андрій Демченко.

Водночас він наголосив, що згідно з повідомленнями Міністерства інфраструктури, учасники цієї акції не надали українській стороні за будь-якими можливостями всі свої вимоги. 

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini