Фото з відкритих джерел
27 Лютого, 2023, 16:40

В Україні запущено програми кредитування бізнесу за підтримки європейських організацій: це позитивні сигнали — Голова ради НАБУ

Окрім державної підтримки кредитування бізнесу під час війни в Україні вже є декілька програм за міжнародною участю. Про це під час брифінгу в Медіацентрі Україна — Укрінформ заявила голова Ради НАБУ (Незалежна асоціація банків України) Олена Коробкова.

«Перше — це програма Кредобанку разом з європейським ЄБРР: ризик ділиться навпіл, навіть на територіях, які близькі до тих, де відбуваються активні бойові дії. Інша програма — у державному Ощаді. Там іде грантова підтримка при фінансування мікро- і макро-, малого і середнього бізнеса, фінансується за рахунок уряду Німеччини і реалізується німецькою федеральною компанією. Сума кредиту — 240 тисяч євро без ПДВ. Будь-яка компанія може скористатися, яка зареєстрована в Україні. Це позитивні сигнали, що не тільки за рахунок банків, а й світові організації будуть намагатися підтримувати наш бізнес», — зазначила Коробкова.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini