5 Березня, 2024, 16:24

В Україні стартує проєкт з підготовки управлінців для деокупованих територій

У квітні в Україні розпочнеться безкоштовне навчання на Reintegration Management Program, проєкті з підготовки управлінської ланки для деокупованих територій. Програма ініційована Представництвом Президента України в Автономній Республіці Крим та реалізується Бізнес-школою МІМ.

До навчання планується залучити близько сотні претендентів на державні посади на майбутніх деокупованих територіях. 

Про це йшлося під час обговорення програми в Медіацентрі Україна – Укрінформ.

Як зазначила в ході обговорення постійна представниця Президента України в АР Крим Таміла Ташева, програма поєднує управлінські навички, зокрема, їх практичну складову, а також субстантивну складову, яка пов’язана з деокупованими територіями та знаннями, які потрібно мати щодо роботи на цих територіях.

Президент Бізнес-школи МІМ Ірина Тихомирова зазначила, що програма буде проходити онлайн, що дасть можливість залучити спеціалістів з усієї України. Передбачається лише два заходи офлайн, зокрема один із них – урочисте відкриття програми.

Сама програма складається з ядра та трьох спеціалізацій. Зокрема в ядрі – основні управлінські навички. Спеціалізації стосуються, зокрема, стратегії та безпеки, економіки та новацій, організаційного розвитку та лідерства. Кожен учасники програми може відвідати як одну, так і всі три спеціалізації.

«Ми в першу чергу очікуємо тих, хто готовий вкластися силами, знаннями, фактично життям, тому що це має бути робота не заради роботи, а робота як покликання заради реінтеграції деокупованих територій», – додала Ірина Тихомирова.

Вона також зазначила,  що завершуватиметься програма груповим проєктом, спрямованим на реінтеграцію територій, який надалі може бути реалізованим на деокупованих територіях.

«Я впевнена в тому, що цей пілот і його унікальність – це перший крок до формування нової спільноти управлінців, які будуть працювати на деокупованих територіях», – наголосила Ірина Тихомирова.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini