29 Вересня, 2023, 13:11

В Україні щороку від серцево-судинних захворювань помирає майже 450 тисяч людей

Переважно – це люди працездатного віку.  Серед головних причин такої статистики – байдуже ставлення до способу життя, яке зараз підсилює фактор війни. До Міжнародного дня серця, який відзначають 29 вересня, у Медіацентрі Україна-Львів відбувся брифінг присвячений захисту системи кровообігу.

“Серед основних чинників, які провокують виникнення і загострення серцево-судинних захворювань в першу чергу поведінкові розлади. Паління, вживання алкоголю, зменшення рівня фізичної активності. Ніби речі елементарні. Та якщо до них уважно придивитися і на них впливати, то ми можемо  не лише знизити показники захворюваності, а й зберегти життя людям, які помирають через інфаркти, інсульти чи інших випадків серцево-судинних захворювань”, – пояснює генеральна директорка Львівського обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України Наталя Іванченко

“До 90% серцево-судинних захворювань можна  попередити. Бо найчастіше причиною цих хвороб є нездорові звички. Тому українцям варто взяти відповідальність не лише за свою країну, а й стати на варті свого серця. Бо нам здається, що це про будь-кого, але не про мене. Та статистика говорить про інше”, – запевняє виконавчий директор ГО «Життя» Дмитро Купира.

Повний запис дивіться на YouTube-каналі.

?Медіацентр розташований на вул. Руська, 20. 

З 10:00 по 18:00 Медіацентр працює в режимі коворкінгу.

Для довідок:

+38 067 652 91 97

Telegram|Facebook|Twitter

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini