5 Червня, 2023, 16:10

В Україні реалізують проєкт Інституту помічника ветерана

Ветеранська політика сьогодні реалізовується дуже активно. Вона є однією з ключових урядових напрямків. Так, один з пріоритетних проєктів, який сьогодні реалізує Міністерство у справах ветеранів, – це проєкт Інституту помічника ветерана.

На цьому у рамках презентації дослідження «Дискримінація різних соціальних груп у ЗСУ: погляди військових та цивільних» наголосила Світлана Березіна, директорка Директорату стратегічного планування та євроінтеграції Мінветеранів.

«Ми вивчили закордонний досвід, ми вивчили попит сьогодні у нашій країні, чи потрібні такі помічники. Звичайно, одного сценарію немає. Сьогодні повертаються наші герої-ветерани, хтось потребує допомоги з перону поїзда, хтось абсолютно самостійно повертається в сім’ю, в громаду», – пояснила вона.

За словами Світлани Березіної, початок відбору на кандидатів у помічники запланований на середину червня. Вона зауважила, що цей пілотний проєкт буде реалізовуватися в чотирьох областях України: Вінницькій, Дніпропетровській, Миколаївській, Львівській.

«Вибрали чотири такі різні області, щоб вивчити також, на прикладі цього пілоту, і економічну спроможність, і кількість ветеранів в кожній області, в кожній громаді, які будуть залучені до пілотного проєкту. Ми активно використовуємо цифрові інструменти, і відбір буде відбуватися завдяки саме їм», – додала вона.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini