6 Травня, 2022, 18:01

В окупованому Криму за антивоєнні виступи порушено понад 50 адмінсправ – Ташева

На території тимчасово окупованого Криму за антивоєнні виступи порушено понад 50 адміністративних справ.

Про це на брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ заявила постійний представник Президента України в Автономній Республіці Крим Таміла Ташева.

«Дуже важливо сказати про антивоєнні виступи в Криму. Ми знаємо про мінімум – це за даними окупаційної «адміністрації» і «судів» – 36 справ адміністративного характеру за антивоєнні або коментарі у соціальних мережах, або розповсюдження листівок, якісь розфарбовування у публічних місцях, у різних містах Криму», – сказала Ташева.

Водночас, згідно з моніторингом представництва, йдеться про більш ніж 50 адміністративних справ.

Тому, підкреслила Ташева, не можна казати, що у Криму не проходить узагалі жодних протестів – вони є, адже люди прекрасно розуміють, що призивають їх синів, яких потім відправляють на війну проти України.

Як повідомлялося, 24 лютого президент рф володимир путін оголосив про початок повномасштабного вторгнення в Україну. Війська рф обстрілюють і руйнують ключові об’єкти інфраструктури, проводять масовані обстріли житлових районів українських міст і сіл з використанням артилерії, реактивних систем залпового вогню, балістичних ракет.

Збройні сили України у період з 24 лютого до 6 травня ліквідували близько 24 900 російських військових.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini