Фото Медіацентр Україна – Одеса: Алла Стоянова, директорка департаменту аграрної політики, продовольства та земельних відносин Одеської обласної військової адміністрації
22 Червня, 2023, 14:43

В Одеській області планують зібрати врожай зернових культур з 1 мільйону гектарів

Нестача техніки та кадрів цьому не завадить. Про це на брифінгу у Медіацентрі Україна – Одеса розповіла Алла Стоянова, директорка департаменту аграрної політики, продовольства та земельних відносин Одеської обласної військової адміністрації.

“Збиральна кампанія в Одеській області вже стартувала, ми завжди починаємо на тиждень чи два раніше, ніж інші регіони. В області планується зібрати врожай зернових культур з площі понад 1 мільйон гектарів”,  – зазначила посадовиця.

Вона додала, що для проведення кампанії в регіоні потрібно майже чотири тисячі збиральних комбайнів, три тисячі одиниць – це сама одеська техніка, інша була залучена ззовні.

“Також у нас були проблеми з дефіцитом працівників-комбайнерів, але сьогодні проблеми з бронюванням цих фахівців успішно вирішується. Область має розуміння, що збиральна кампанія пройде успішно”, – підсумувала Стоянова.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini