24 Жовтня, 2023, 15:06

В Одесі запрацюють курси гідів-екскурсоводів для вимушено переміщених осіб

Про це під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Одеса розповів історик, керівник ГО “Суспільство та історична спадщина” Олександр Бабіч.

Навчання – це перш за все психологічна підтримка вимушених переселенців з тимчасово окупованих територій України і районів, де йдуть активні бойові дії.

“Це процес адаптації для тих, хто був вимушений залишити свої домівки з-за окупації. Наша психологічна допомога: люди пізнають щось нове, починають цікавитися, все це відволікає від важких спогадів про війну”, – зазначив історик.

Курси триватимуть чотири місяці. Перше заняття призначено на 3 листопада. 

До початку повномасштабного вторгнення туристична компанія “Тудой-Сюдой” Олександра Бабіча провела шість наборів подібних курсів.

“Після закінчення курсів приблизно 50 відсотків слухачів залишаються працювати гідами. Це дуже непогано, ми звикли до таких цифр – люди засвоюють абсолютно нову спеціальність”, – підкреслив Олександр Бабіч.

На зараз в Одесі на курси гідів-екскурсоводів записалися маріупольці, миколаївці, а також жителі Херсонської області.

Записатися на курс можна через хаб для переселенців “Гостинна хата” https://www.hostinnakhata.org/ або за адресою: вулиця Жуковського, 24, телефон +38 068 254 66 69, електронна пошта [email protected].

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini