Фото Медіацентр Україна – Одеса: Довідас Віткаускас, директор громадської організації SOS Ukraine; Артем Каспарян, співзасновник волонтерського руху “Спільна Мета”; Олег Сябренко, тім-лідер проєкту регіонального розвитку UkRebuild: Future Cities
13 Квітня, 2023, 13:58

В Одесі презентували проєкт відновлення українських міст UkRebuild: Future Cities

Попередні домовленості про співпрацю вже є зі владою Одещини, Черкащини, Сумщини. Про це на брифінгу у Медіацентрі Україна – Одеса розповів співавтор проєкту регіонального розвитку UkRebuild: Future Cities та співзасновник волонтерського руху “Спільна мета” Артем Каспарян.

“Наш проєкт відновлення українських міст ми будемо реалізовувати при підтримці громадської організації SOS Ukraine та Інституту Vilnus Planus – інституту розвитку регіональних громад Литви. Вони дуже добре знають наші проблеми. Ми попередньо вже маємо домовленості про співпрацю з владою Одещини, Черкащини, Сумщини”, – розповів Каспарян.

Як зазначив Довідас Віткаускас, директор громадської організації SOS Ukraine, мета проєкту – поєднати інвесторів, експертів у різних галузях та представників влади однією метою – відновлення України.

Олег Сябренко, тім лідер проєкту регіонального розвитку UkRebuild: Future Cities додав, що за розрахунками деяких експертів, на відновлення України потрібно понад трильйона євро. 

“Після перемоги певні сектори економіки будуть дуже-дуже швидко зростати. Україна долучиться до найкращих інновацій провідних країн. І ми хочемо долучити до нашого проєкту найкращих фахівців з містобудування, які будуть розроблять інвестиційні проєкти. Щоб не просто відбудувати зруйноване, а відкрити нову сторінку розвитку країни. Одеська область має один з найкращих потенціалів відновлення. Я вважаю, що за 10 років регіон може потроїти внутрішній валовий продукт”, – додав Олег Сябренко.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini