30 Листопада, 2023, 21:43

В Одесі не змогли продати державні склади біля 7 кілометру – стартову ціну знизили вдвічі

Державне підприємство ТВК не продалося з аукціону з першого разу, тому воно виноситься на торги знову за двічі меншу ціну. Тепер стартова ціна на аукціоні, якій запланований на 7 грудня, складатиме близько 104 мільйонів.

Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна – Одеса розповіла в.о начальника регіонального відділення ФДМУ по Одеській та Миколаївській областях Вікторія Лисюк.

“Об’єкт приватизації розташований в економічно-привабливому районі міста Одеса, на території суміжній промисловому ринку «7 кілометр». «ТВК» складається з торговельно-складських та адміністративних приміщень загальною площею 35 368,5 квадратних метрів. Там знаходиться  17 торговельно-складських приміщень в середньому по 2 тисячі квадратних метрів кожне”, – повідомила Вікторія Лисюк.

Чиновниця підкреслила, що до повномасштабного вторгнення російської федерації в Україну підприємство активно працювало і досі приносить дохід: “Обсяг реалізації продукції, як робіт, так і послуг за період з 2020 року та за дев’ять місяців 2023 року склав 13 157 680 гривень”, – порахувала Лисюк.

“Огороджена територія підприємства розташована на земельній ділянці площею 6,5 га. Об’єкт приватизації є повністю готовим працюючим бізнесом, з річним обсягом продукції понад 30 млн грн на рік. Основним видом діяльності є складсько-торговельні послуги”, – зазначив заступник начальника юридичного відділу ФДМУ по Одеській та Миколаївській областях Вадим Стапінський.

Онлайн-аукціон заплановано у системі “Прозорро. Продажі” на 7 грудня 2023 року. Стартова ціна аукціону складає 104 116 050 гривень.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini