20 Жовтня, 2023, 12:34

В міру того, як розгортатиметься ситуація в Газі, настрої у світі можуть радикалізуватися – Ігор Семиволос 

Ймовірно кількість антиізраїльських протестів зменшуватися не буде.

Про це під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ повідомив виконавчий директор центру близькосхідних досліджень Ігор Семиволос.

 «По мірі того, як може розгортатися ситуація в Газі, по мірі того, як буде здійснюватися наземна операція, на жаль, уникнути жертв серед мирного населення практично неможливо, скупчення людей в цьому районі величезне. Я думаю, що настрої в світі будуть радикалізуватися. Отже, скоріше за все, ми побачимо ще безліч протестів, і це також проблема, якій ми маємо дати раду», –  зазначив він. 

Водночас Ігор Семиволос зауважив, що загалом радикалізація настроїв у світі, в зв’язку з загостренням конфлікту на Близькому Сході, – дуже небезпечний тренд. 

«Цей конфлікт він не локалізований власне на Близькому сході, а він має глобальний характер, глобальний вимір. В рамках цього конфлікту люди здебільшого визначаються, на чиїй вони стороні, навіть якщо вони не залучені безпосередньо в цей конфлікт. Тобто це такий системний конфлікт, який значною мірою може серйозно вплинути на формування союзів і альянсів у світі найближчим часом», – пояснив експерт. 

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini