20 Травня, 2022, 15:04

В Міноборони заявляють про загострення ситуації на фронті

Обстановка на фронті російсько-української війни залишається напруженою та має ознаки до подальшого загострення. Російські окупаційні війська ведуть інтенсивний вогневий вплив вздовж усієї лінії зіткнення та намагаються бити артилерією в глибину оборони Українських військ у Донецькому операційному районі та на Слов’янському напрямку.

Про це під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ повідомив речник Міністерства оборони України Олександр Мотузяник.

«Противник зосереджує зусилля на утриманні зайнятих ним рубежів, веде розвідку, здійснює інженерне обладнання позицій, поповнює запаси ОВТ, боєприпасів та ПММ, а також намагається покращити своє тактичне положення», – сказав він.

Олександр Мотузяник зазначив, що агресор визначає нові рубежі пуску ракет по території нашої Держави.

Російські екіпажі дальніх бомбардувальників Ту-22М3 відпрацьовують умовні пуски ракет з повітряного простору північної частини ТОТ АР Крим.

«Тим часом Українські війська ведуть оборонну операцію, завдаючи противнику відчутних втрат в живій силі і техніці. Зокрема, на Донецькому і Луганському напрямках за минулу добу наші воїни відбили чотирнадцять ворожих атак, спалили вісім танків, чотирнадцять одиниць бойової броньованої та шість одиниць автомобільної техніки російських окупантів», – наголосив речник Міноборони.

Наші підрозділи протиповітряної оборони за добу збили кілька БПЛА типу “Орлан-10”.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini