Фото Медіацентр Україна – Одеса: Стася Волошина, постановник пластики та бою, акторка; Ярослав Трофімов, режисер, драматург, виконавець однієї з головних ролей, автор проєкту “Місто снів” Театру №7; Павло Давидов, актор, Бахмут
20 Січня, 2023, 13:35

В лютому в Одесі стартують зйомки першого в Україні театрального серіалу – третину прибутку відправлять ЗСУ

В основі проєкту буде імерсивна серіальна вистава “Місто снів” Театру №7. Про це під час брифінгу у Медіацентрі Одеса – Україна розповів Ярослав Трофімов, режисер, драматург і виконавець однієї з головних ролей проєкту. 

“Ми хочемо повернути особливу форму сторітелінгу. У той період в історії кіно, коли кіно походило з театру, коли фільми знімалися як театральні постановки. Ми знімаємо театральну драму, насичену подіями, яка сподобається тим, хто в дитинсті та у юнацтві читав Айзека Азімова, Роберта Шеклі, Філіпа Діка. Ми будемо змагатися за глядача, якому важлива історія” – розповів режисер.

Загалом планується зняти 4 сезони серіалу, у кожному буде 10 серій тривалістю 45 хвилин. 

“У нас буде виходити 2 серії на місяць, і ми плануємо продавати підписку. Щомісячну, сезонну, чи на весь серіал. 30% зборів підуть на потреби Збройних Сил України” – додав митець.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini