4 Березня, 2024, 16:02

В лютому Чорним морем вдалося експортувати понад 8 млн тонн продукції – Денис Марчук

Показники експорту Чорним  морем у лютому цього року стали одними з найкращих за період повномасштабного вторгнення. Так, минулого місяця вдалося експортувати понад 8 мільйонів тонн різної продукції, 5 мільйонів з якої – агропродукція.

Про це під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ повідомив заступник голови Всеукраїнської аграрної ради Денис Марчук.

«В сукупності вивезено більш як 8 мільйонів тонн різної продукції, більш як 5 мільйонів з якої складає саме аграрна продукція. І це – найкращий показник за період повномасштабного вторгнення. Ми бачимо, що бізнес за рахунок довіри й безпеки, яку вдалося сформувати Збройним Силам України в Чорному морі, дуже активно прокладає свої логістичні маршрути саме в Чорне море», – зазначив Денис Марчук.

Денис Марчук, зауважив, що у весняний період, зокрема в березні, у  вивезенні аграрної продукції ставки будуть робитися саме на Чорне море.

«Це важливо, тому що в умовах перехідних залишків, які ми маємо перед початком нового маркетингового року, який почнеться з 1 липня 2024 року, нам ще потрібно експортували близько 30 мільйонів тонн зернових культур», – пояснив він.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini