Фото Медіацентр Україна – Одеса: Лілія Штекель, керівник літературно-драматургічної частини Одеського театру юного глядача ім. Юрія Олеші
15 Червня, 2023, 16:28

В липні одеський театр юного глядача презентує виставу “Джалапіта”

Також колектив театру працює над постановкою п’єси “Ганчіркова лялька”. Про це на брифінгу у Медіацентрі Україна – Одеса розповіла Лілія Штекель, керівниця літературно-драматургічної частини Одеського театру юного глядача ім. Юрія Олеші.

Вона розповіла, що з початку повномасштабного вторгнення театр поставив дві вистави. 

“Восени була вистава “Поліанна” – про радість, яку можна знайти в будь-який момент свого життя. А взимку арттерапевтичну виставу “Колисанка” за мотивами українських колискових, яка допомагала дорослим та дітям переживати жахіття війни. Також увесь репертуар театру,  ми переклали українською”, – додала Штекель.

Зараз колектив театру працює ще над двома виставами.

“Це п’єса драматурга Уільяма Гібсона “Ганчіркова лялька” – про дівчинку, якій допомогла лялька з дуже щирим і гарячим серцем. Олена Юзвак режисер. І в липні у нас прем’єра вистави “Джалапіта” Емми Андрієвської. Це нове українське ім’я в драматургії. Це іронічна світла філософська казка, яка допоможе знайти глядачам радість”, – зазначила Штекель.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini