Фото Медіацентр Україна – Одеса: Олександр Славський, начальник регіонального відділення Фонду державного майна України по Одеській та Миколаївській областях; Оксана Кіктенко, в.о. директора Державного Підприємства «Білгород-Дністровський морський торговельний порт»
13 Березня, 2023, 13:55

В аукціоні з продажу Білгород-Дністровського порту перемогла компанія “Укрдонінвест” –  остаточна ціна 220 мільйонів гривень  

Ціна приватизації цього об’єкту виросла більше ніж вдвічі – з 94 мільйонів до майже понад 220. Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна – Одеса, присвяченому онлайн-аукціону Білгород-Дністровського морського торговельного порту розповіли Олександр Славський, начальник регіонального відділення Фонду державного майна України по Одеській та Миколаївській областях та Оксана Кіктенко, в.о. директора Державного Підприємства «Білгород-Дністровський морський торговельний порт». 

“В нас було троє учасників, стартовою ціною було близько 94 мільйоні гривень”, – зазначив Олександр Славський під час аукціону.

Як додала Оксана Кіктенко, у 2022 році порт обробив понад 270 тисяч тонн різної продукції, причому працюючи у режимі “сухий порт”. 

“Цей порт включає все всі необхідні об’єкти, які можуть надавати всі портові послуги. Можливо, таких об’єктів для приватизації вже не буде. Ми єдиний порт, в якому є один стивідор – державна компанія… Новий власник вже може заходити та організовувати бізнес. Це  підприємство, що працює… Його потенціал – обробляти  1 млн вантажів без інвестицій, але після вкладання грошей порт зможе обробляти й 2 млн тонн вантажів.”

Проте, як зауважив Олександр Славський, підприємство потребує великих інвестицій, які стануть чинником для росту економіки регіону та Білгород-Дністровського району.

Попереднім переможцем аукціону стало товариство з обмеженою відповідальністю “Укрдонінвест”, яке запропонувало 220 мільйонів 100 тисяч гривень, основна діяльність якого, згідно з сервісом Youcontol – вантажний залізничний транспорт. 

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini