26 Червня, 2024, 13:01

Урядовий законопроєкт «Про основні засади державної житлової політики» може з’явитися вже цього року – Олена Шуляк 

За програмою Ukraine Facility Європейського Союзу, яка передбачає надання Україні 50 млрд євро впродовж 2024-2027 років, Україна отримує кошти на макрофінансові потреби – підтримку державного бюджету. Структурними маяком, який потрібно виконати для отримання фінансування, залишається, зокрема, прийняття законопроєкту «Про основні засади державної житлової політики». Відповідний урядовий законопроєкт може з’явитися вже цього року.

Про це під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ повідомила голова Комітету ВРУ з питань організації державної влади місцевого самоврядування та містобудування Олена Шуляк.

«Я думаю, що в цьому році буде наданий законопроєкт про основні засади житлової політики, і ми розраховуємо, що вже влітку можна розраховувати на його перше читання», – зазначила вона.

Варто зазначити, що протягом квітня-травня 2024-го року голова Комітету ВРУ з питань організації державної влади місцевого самоврядування та містобудування Олена Шуляк спільно з Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури України та у співпраці з ГО «Інститут Республіка» провели публічні консультації «Сучасна та ефективна житлова політика», під час яких вдалося зібрати пропозиції щодо ініціатив, запропонованих у законопроєкті «Про основні засади житлової політики» зі всіх куточків України. На основі отриманих даних сформували рекомендації щодо вдосконалення цього законопроєкту, які лягли у відповідний звіт.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini