1 Квітня, 2022, 13:22

Укрзалізниця запрошує 2 квітня 2022 року ЗМІ у престур до залізничного прикордонного переходу між Україною та Польщею на станції Мостиська-2

Тут компанія за підтримки бізнесу планує збудувати пункт перевантаження з вагонів колії 1520 (ширина колій в Україні) на вагони колії 1435 (більшість країн ЄС). Таким чином на станції буде створено новий термінал для перевезення зернових – основних експортних вантажів. Проекти розширення пропускної здатності терміналів також готуються і на інших станціях. 

Нагадаємо, наразі ворог блокує наші основні морські порти й лише два порти України – Ізмаїл та Рені – у змозі перевантажувати вантажі на експорт, але в невеликій кількості. Тому Укрзалізниця планує переорієнтувати вантажні перевезення на західні переходи та мінімум вдвічі збільшити їх пропускну спроможність.

Акредитація журналістів за лінком (до 16.00 сьогодні, 1 квітня)  З міркувань безпеки Укрзалізниця зможе акредитувати обмежену кількість журналістів. Місце та година відбуття потягу буде повідомлено окремо представникам медіа, які будуть акредитовані (інформація буде надіслана до 17.00)

У рамках заходу відбудуться огляд станції Мостиська-2, брифінг голови правління АТ «Укрзалізниця» Олександра Камишіна та брифінг директора з виробництва компанії «Аграрна перспектива» Віктора Ковтка