14 Вересня, 2023, 14:16

Укрзалізниця веде переговори з Кореєю щодо оновлення потягів Інтерсіті

В питанні оновлення потягів Інтерсіті ведуться переговори зокрема з Кореєю, а також розглядаються пропозиції японської сторони. 

«Ми розглядаємо оновлення парку потягів Інтерсіті. І тут дуже активно говоримо, звісно, з представниками Кореї, оскільки ми вже маємо певні зразки, і отримали досить привабливу пропозицію. Але, знову ж таки, підкреслю, це питання переговорного процесу і максимальної прозорості та конкурентоздатності цих пропозицій. Тому сказати, що це буде тільки Корея, я не можу», – пояснила вона.

Також, зазначила Олександра Василенко, розглядаються й пропозиції японської сторони, яка, за її словами володіє серйозною технологією швидкісного сполучення.

Водночас вона наголосила, що у сфері як комерційного рухомого складу, вагони, напіввагони, хоппер-зерновози, так і пасажирського рухомого складу, відбувається співпраця з українськими підприємствами.

«Там де це можливо, в кожному потенційному контракті, як на постачання тієї чи іншої техніки, продукції, завжди обговорюється питання локалізації, відповідно до Закону України. Там, де це можливо, ми намагаємося це зробити», – додала вона.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini