14 Вересня, 2023, 14:13

Укрзалізниця планує створити представництво при Європейському Союзі в Брюсселі 

Укрзалізниця планує створити європейське представництво в Брюсселі, при Європейському Союзі. Це важливо для компанії зокрема в контексті європейської інтеграції, позаяк це сприятиме максимально швидкому доступу та можливості оперативно вирішувати питання.

Про це повідомила директорка міжнародних представництв ПАТ Укрзалізниця Олександра Василенко під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ.

«По-перше – це Європейський Союз, це доступ до європейських інституцій. Оскільки питання і сертифікації, і європейської інтеграції нашої компанії до європейського ринку буде вимагати дуже великої кількості контактів саме в Брюсселі, з представниками не тільки Європейської Комісії, а й також з представниками наших країн-партнерів», – пояснила вона.

Олександра Василенко також зазначила, що окрім фізичного представництва Укрзалізниці у Польщі, на сьогодні є представники компанії у різних країнах, зокрема у країнах Балтії, у Словаччині, Угорщині, Молдові та Румунії.

«Це чотири людини на сьогодні, які фізично знаходяться в інших країнах і там на місці вирішують, як стратегічні питання співпраці, так і операційні питання. Тобто, якщо виникають якісь проблемні моменти, наприклад затримки вагонів чи аварійні ситуації, вони знаходяться там, щоб це максимально оперативно вирішити. На сьогодні найбільший склад, звісно, це Польща», – додала вона.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini