14 Вересня, 2023, 14:15

Укрзалізниця готує до запуску новий потяг до Варшави

В Укрзалізниці ведеться активна робота з розширення та відновлення маршрутів у європейські країни. Так, вже до кінця жовтня планується новий маршрут до Варшави.

Про це під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ повідомила директорка міжнародних представництв ПАТ Укрзалізниця Олександра Василенко.

«Зараз ми намагаємося розширити кількість маршрутів до Польщі. Маємо надію, що зараз дуже швидко, можливо до кінця жовтня, але я не хочу ставити жодних дедлайнів, ми отримаємо новий потяг Львів, Рава-Руська до Варшави. Це значно полегшить і доступ пасажирів до ринку і кількість квитків. Тобто це збільшить кількість місць пасажирських. Маємо надію, що ми узгодимо всі питання і зможемо надати таку послугу», – наголосила вона.

За словами Олександри Василенко, розглядаються питання щодо Праги та Відня, а також питання відновлення маршруту до Кишинева та Вільнюса. 

«Це те, що зараз лежить на поверхні, але знову ж таки це питання комерційної доцільності та попиту на ці перевезення. Ми розуміємо, що нам необхідно надати можливість нашим пасажирам доїхати не тільки до варшавського авіаційного вузла, але також і надати альтернативу, зокрема це Чехія, Угорщина (Будапешт) та Кишинів. І маємо надію, що буде Вільнюс, але подивимося, наскільки швидко ми зможемо оновити цей маршрут», – пояснила вона та додала, що в планах розширення географії до інших європейських столиць.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini