14 Вересня, 2023, 14:14

Укрзалізниця домовляється про постачання локомотивів з Чехії, США та Франції 

На сьогодні в Україні є гостра потреба у локомотивах, позаяк наразі рухомий локомотивний склад застарілий. Задля вирішення цього питання, вже відбуваються переговорні процеси та розглядаються варіанти співпраці, зокрема з Чехією, США та Францією.

На цьому наголосила директорка міжнародних представництв ПАТ Укрзалізниця Олександра Василенко під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ.

«На сьогодні ми розглядаємо питання постачання локомотивів і питання співпраці з наступними країнами – це Чехія, США і Республіка Франція. Це ті пропозиції, які на сьогодні лежать на столі і знаходяться в активному переговорному процесі. Звісно Укрзалізниця тут приймає рішення спільно з профільним міністерством, це дуже важливо», –  зазначила вона.

Вона зауважила, що в контексті великого попиту на залізничні перевезення необхідно забезпечити максимально швидку маневровість локомотивів.

«І для цього ми розглядаємо різні варіанти – це питання в основному кредитного фінансування. І тому дуже важливо отримати конкурентні ціни. Тому процес іде не дуже швидко», – додала вона.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini