22 Травня, 2022, 15:28

Укрпошта анонсує випуск поштових марок «Русскій воєнний корабль … ВСЬО!»

23 травня, в День морської піхоти України, а також на 40 день після трагічної загибелі російського військового крейсеру «москва», Укрпошта вводить в обіг поштові марки «Русскій воєнний корабль … ВСЬО!».

Наклад поштових марок – 5 млн примірників. Нові марки традиційно вийдуть у двох номіналах: “Русскій воєнний корабль … ВСЬО! Смерть ворогам!” F для відправлень по Україні та “Русскій воєнний корабль … ВСЬО! Слава нації!” W для міжнародних відправлень. Вартість аркуша (3 марки та 3 купони) 69 грн та 4,5 $ відповідно. Придбати марку можна буде у більш ніж 1500 відділеннях Укрпошти включно з райцентрами. Щоб уникнути спекуляцій, введено ліміт на продаж: марки по 2 аркуші по 3 марки будь якого номіналу одному покупцю, конверти та картки – не більше 5 шт. Також кожен бажаючий в Україні і світі матиме можливість онлайн-замовлення.

Поштові марки і мерч буде представлений на п’яти онлайн-майданчиках, зокрема міжнародних. Окрім марки з актуальним положенням корабля для замовлень онлайн будуть доступні картки, конверти, футболки, світшоти, магніти. На всіх онлайн-майданчиках буде реалізована можливість благодійних донатів на підтримку армії і тих, хто постраждав від воєнних дій.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini