7 Червня, 2023, 20:13

«Укроборонпром» працевлаштував понад 9,5 тисяч осіб з початку повномасштабного вторгнення – Наталія Сад

З початку повномасштабного вторгнення на підприємства «Укроборонпрому» і новостворені майданчики з виробництва, ремонту, відновлення техніки  найняли на роботу близько 9,5 тисяч людей. За кілька тижнів ця цифра сягне понад 10 тисяч.

Про це під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ повідомила речниця «Укроборонпрому» Наталія Сад.

«Це говорить про те, що потреба в людях, які повертатимуть техніку до строю, які працюватимуть над появою цієї техніки, над появою снарядів, вона є дуже високою», – наголосила Наталія Сад. 

Крім того, речниця «Укроборонпрому» зазначила, що на сьогодні є актуальними близько 2 тисяч вакансій. Загалом, за словами Наталії Сад, наразі на підприємствах «Укроборонпрому» працює понад 70 тисяч спеціалістів. 

Речниця відомства повідомила також про підписання стратегічного партнерства «Укроборонпрому» з Міністерством освіти і науки України. 

Так, студенти закладів вищої та професійно-технічної освіти зможуть проходити виробничу та переддипломну практику в «Укроборонпромі». Це дозволить популяризувати професії оборонного сектору й надалі забезпечить омолодження колективів й осучаснення виробництва.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini