6 Жовтня, 2023, 16:03

Українські прикордонники пропустять людей, які захочуть повернутися з рф додому – ДПСУ

Попри те, що пункти пропуску на кордоні з країною-агресором і на кордоні з білоруссю зачинені згідно з рішенням уряду, Україна загалом та прикордонники зокрема роблять все можливе, аби українські громадяни могли повернутися додому. Тому на напрямках, де громадяни України зможуть дістатися до українського кордону, вони будуть пропущені на територію країни.

На цьому наголосив речник Державної прикордонної служби України Андрій Демченко під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ.

«Не лише на напрямку Сумської області, а й на інших напрямках, де громадяни України зможуть дістатися української території, українського кордону, вони будуть пропущені на територію України. Звісно що це також і безпекова складова, і ми бачимо, що більше людей зараз все-таки слідують через Сумську область, через один з пунктів пропуску і прибувають до української території. В середньому це може бути і близько 100 осіб за добу, які прибувають назад, на підконтрольну українській владі територію, які були вимушені або виїхати, або слідувати з тимчасово окупованих територій для того, щоб дістатися до безпечної території», – пояснив Андрій Демченко. 

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini