3 Червня, 2024, 19:10

Українські морпіхи тримають плацдарм у Кринках та не дають ворогу шансів закріпитися на острові Нестрига – Дмитро Плетенчук

Попри ворожі штурми, українські оборонці продовжують тримати плацдарм у Кринках і не дають ворогу шансів закріпитися на острові Нестрига.

На цьому під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ наголосив Дмитро Плетенчук, начальник центру стратегічних комунікацій сил оборони Півдня.

«Якщо минулі дні в нас здебільшого до 20 штурмів доходило, то останні дві доби, наприклад 12 штурмів було вчора. Половина з них на Оріхівському напрямку – безуспішні штурми і половина на Херсонщині – 5 штурмів населений пункт Кринки та одна спроба штурму знову острову Нестрига. З островом Нестрига в них (росіян – ред.) знову не вийшло. Картина, яка залишилася після цієї спроби така, що цензура її не пропускає в соціальній мережі. Що стосується Кринок, попри те, що фактично населеного пункту не існує, фактично там вже немає споруд, за які можна було б якось сховатися, морпіхи все одно тримають цей плацдарм. Ворог чудово розуміє його важливість, тому так само намагається закріпитися в нас на правому березі – на Нестризі, але тим не менше, успіху він в цьому контексті не мав», – зазначив Дмитро Плетенчук. 

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini