10 Липня, 2024, 13:25

Українські компанії беруть участь в розробці перспективного турецького літака п’ятого покоління

Українські компанії залучені до розробки перспективного турецького літака –  винищувача Кааn.

Про це під час брифінгу в Медіацентрі Україна повідомив Надзвичайний і Повноважний посол України в Туреччині Василь Боднар.

«Українські компанії беруть участь у розробці перспективного двигуна і перспективного літака п’ятого покоління – це винищувач Кааn І частина українських підприємств та розробників беруть участь у розробці його агрегатів. На сьогодні ми ще не розкриваємо деталей з точки зору безпеки», – повідомив він.

За словами Василя Боднара це перспективна співпраця і надалі цей літак може зацікавити Військово повітряні сили України. Крім того, це може стати предметом співпраці у виготовленні нових безпілотників на території України.

«Але це перспективна співпраця, яка може вести також до того, що цим літаком, якщо він буде прийнятий в експлуатацію, можуть зацікавитися також Військово-повітряні сили України. Можливо це також стане предметом співпраці в тому, щоб виробляти на території України нові безпілотники, які, ми сподіваємося, буде виробляти новий завод Baykar Makina, завершення якого зараз проводиться в Україні», – додав Василь Боднар.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini