10 Липня, 2024, 13:22

Україна з Туреччиною працюють над планом щодо безпечного вивезення продукції на міжнародні ринки

Турецька сторона в реалізації Української формули миру долучилася до напрямку, який стосується глобальної продовольчої безпеки. Наразі Україна з Туреччиною працюють над розробкою відповідного плану, який допоміг би безпечному вивезенню української продукції на міжнародні ринки.

Про це під час брифінгу в Медіацентрі Україна повідомив Надзвичайний і Повноважний посол України в Туреччині Василь Боднар.

«Для нас ключовим є те, що Туреччина взяла участь у Саміті миру і те, що Туреччина береться за досить непростий напрямок в реалізації Формули миру Президента Зеленського, це те, що стосується глобальної продовольчої безпеки. Ми зараз працюємо з Турецькою стороною над тим, щоб це впровадити в життя, виробити відповідний план, який би допомагав нам безпечно вивозити нашу продукцію на міжнародні ринки, а також забезпечував безпеку цих маршрутів і створення сприятливих умов для іноземних компаній, які могли б безперешкодно відвідувати українські порти. А також, щоб це вплинуло на відповідні проценти по страхуванню тих суден, які заходять до українських портів», – зазначив Василь Боднар.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini