19 Липня, 2023, 14:00

Україна вже має перші судові вироки у справах суддів та військкомів росії, які причетні до скоєння злочинів проти громадян держави – прокуратура Криму

Прокуратура Автономної Республіки Крим та міста Севастополя продовжує роботу з документування та розслідуванню справ воєнних злочинів. Наразі вже є заочні вироки за злочини, які не мають аналогів в українському кримінальному законодавстві. Про це сьогодні, 19 липня, заявив Ігор Поночовний, керівник прокуратури Автономної Республіки Крим та міста Севастополя під час Міжнародного форуму експертної мережі Кримської платформи “Бачення майбутнього: експертний погляд”.

“Україна має перші заочні судові вироки у справах військових комісарів росії, які примушують кримчан служити у російській армії та щодо суддів, які приймали рішення про депортацію українців з Криму. Це ті злочини, які не мають аналогів в українському кримінальному законодавстві”, – сказав він.

За словами прокурора Криму, це значить, що ці вироки вже є практикоутворюючими для інших судів, зважаючи на кількість воєнних злочинів, які реєструються в Україні.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini