Олександр Хорунжий, пресофіцер Державної служби з надзвичайних ситуацій України, Медіацентр Україна-Укрінформ
Олександр Хорунжий, пресофіцер Державної служби з надзвичайних ситуацій України, Медіацентр Україна-Укрінформ
27 Лютого, 2023, 14:35

Україна вперше брала участь у такій масштабній місії, як у Туреччині, було відправлено 87 осіб та 16 одиниць важкої техніки — Хорунжий

Такі землетруси, як цьогоріч пережила Туреччина, трапляються раз на 100 років — і Україна, напевно, вперше брала участь у подібній масштабній місії. Таку думку висловив під час брифінгу в Медіацентрі Україна — Укрінформ пресофіцер ДСНС України Олександр Хорунжий.

«Одразу після отримання запиту про допомогу Туреччині ДСНС почала мобілізувати зведений загін для відправки в Туреччину. Для виконання рішення уряду було направлено зведений пошуково-рятувальний загін чисельністю 87 осіб та 16 одиниць техніки. Одна частина рятувальників діставалася літаками — 25 людей і 2 кінологічних розрахунки, інша частина — 52 рятувальники, 8 кінологічних розрахунків та 16 одиниць техніки — виїхала автомобільним транспортом за маршрутом Київ — Одеса — Молдова — Болгарія — Туреччина. Відстань склала близько 3 тисяч кілометрів. Україна вперше так відправляла важку, потужну спеціальну техніку, щоб проводити пошуково-рятувальні роботи, розбір завалів», — розповів Хорунжий.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini