15 Квітня, 2024, 14:13

Україна відвоювала 50% своєї території, знищила 30% російського флоту, але нам треба розуміння, що ми не одні – Микола Точицький

Ситуація, в якій опинилась Україна – це не регіональна проблема, а світова. Тому, зараз світ як ніколи потребує єдності у цьому питанні. Щоб відновити довіру до міжнародного законодавства та міжнародних інституцій. 

Про це заявив Микола Точицький, заступник міністра закордонних справ України під час Другої Чорноморської безпекової конференції. 

“З лютого 2022 року ми боєм звільнили 50% нашої території. Ми знищили 30% російського Чорноморського флоту. Ми створили додатковий (зерновий – Ред.) коридор і ми відправили  сотні тисяч тонн зерна країнам, яким це потрібно. Якщо ми не відреагуємо належним чином, якщо ми не будемо боротися (з російською агресією – Ред.), хто буде наступним?”, – сказав він. 

За словами Миколи Точицького, Україна чекає на підтримку світової спільноти, в тому числі у вигляді зброї: “Не втомлюйтеся підтримувати нас у нашій боротьбі за виживання, свободу та демократію, і не дайте втомі втрати те, що було побудовано нашими націями для збереження миру, свободи та демократії”.

#CrimeaPlatform
#ExpertNetwork
#BlackSeaSecurityConference

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini