20 Січня, 2023, 16:02

Україна постійно залишається в топі порядку денного на Всесвітньому економічному форумі в Давосі — голова делегації ВРУ в ПАРЄ

Україна постійно залишається в топі порядку денного під час Всесвітнього економічного форуму, який проходить у швейцарському Давосі. Про це під час брифінгу в Медіацентрі Україна — Укрінформ заявила народний депутат України, голова постійної делегації ВРУ в ПАРЄ Марія Мезенцева.

«Це було доведено і при виступі на основних полях форуму, пані Зеленською, першою леді, яка презентувала формулу миру — так звані 10 головних пунктів, візію президента Зеленського. Не оминули тематику і відповідальності рф за злочини агресії, злочині воєнні, злочини проти людяності, які мають геноцидальну природу. Цьому були присвячені кілька панелей і вони перетиналися з візіями компенсаційних механізмів», — повідомила Мезенцева.

Народна депутатка особливо відзначила промову президента України на Форумі, а також лідерів країн-партнерів та українців, які відвідали подію.

«Ми бачимо, наскільки цілеспрямованим був був спіч президента Зеленського. Вирішальні моменти нас чекають в перебігу війни. Він окремо приділив увагу питанню українського Криму. Ми почули, як продовжують підтримувати нас лідери Польщі — пан Дуда, який був спікером разом з представниками деокупованих територій: це активісти, волонтери, це дітки українські, які були в тимчасовому полоні, це мери міст українських, мер тимчасово окупованого Мелітополя. Дуже важливо було почути друга Бориса Джонсона. Він сказав: „Не говоріть і не приділяйте увагу путіну. Говорить і приділяйте увагу більше Україні“. Його меседжі були дуже чіткі, так само, як і наших американських партнерів. Сьогоднішнє історичне засідання Рамштайн, я впевнена, принесе вагомі результати в наданні військової допомоги», — заявила Мезенцева.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini