18 Грудня, 2023, 15:43

Україна ініціюватиме перед ЄС санкції проти окупантів, які переслідують українських правозахисників у Криму

Україна вже на початку нового 2024 року винесе на щорічний раунд переговорів Україна – ЄС щодо Криму питання переслідування українських адвокатів на окупованому півострові. Зокрема, порушуватиме питання застосування санкцій до осіб, які переслідують правозахисників.

Про це під час обговорення в рамках головної дискусійної платформи країни BrainHub у Медіацентрі Україна – Укрінформ повідомив перший заступник керівника Прокуратури Автономної Республіки Крим та міста Севастополя Віталій Секретар.

«Це щорічні раунди, що відбуваються або в Брюсселі, або онлайн в залежності від ситуації, яка відбувається у нас в країні і у світі. Ми інформуємо, і на наступний рік, на наступну зустріч, яка буде на початку року ми запланували обговорити цей момент (питання переслідування адвокатів в Криму – ред.) й ініціювати перед Європейським Союзом застосування санкцій саме до тих осіб, які переслідують правозахисників на території Криму», – зазначив він.

BrainHub – це головна дискусійна платформа країни, створена Media Center Ukraine – Ukrinform. Вона об’єднує експертів державного і громадського сектору. У рамках BrainHub точаться інтелектуальні дискусії навколо питань післявоєнного відновлення України. Тут народжуються кращі ідеї, які лягатимуть в основу дорожньої карти відбудови України у всіх секторах: економічному, інфраструктурному, освітньому, аграрному, безпековому, цифровому тощо.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini