Фото Медіацентр Україна – Одеса: Олексій Резніков, міністр оборони України
22 Серпня, 2023, 08:30

Україна буде надалі годувати населення планети, адже росія навряд чи атакуватиме кораблі у територіальних водах країн НАТО – міністерство оборони України

Українські торговельні судна продовжать курсувати з гуманітарнимиї місіями. Таку думку на пресконференції у Медіацентрі Україні – Одеса висловив міністр оборони України Олексій Резніков.

“Нещодавній маршрут корабля з України до Босфору відбувся по територіальних водах України, Румунії, Болгарії та Туреччини. Важко уявити, що росія наважиться атакувати судна у територіальних водах відразу трьох країн НАТО. Тому ми продовжимо виконувати гуманітарну місію. Вже близько 40 тонн зерна, соняшникової олії та різних продуктів харчування були поставлені з України до Африки та Південної Азії. Ми годуємо населення планети та продовжимо це робити за підтримки інших країн. Маю оптимістичну оцінку, що і надалі саме таким коридором, використовуючи територіальні води Румунії, Болгарії та Туреччини, будемо постачати українську продукцію до різних куточків планети”, – наголосив Резніков.

Міністр оборони додав, що зараз російський флот не перебуває у зоні 100 морських миль від українського берега, ховаючи свої кораблі ближче до новоросійська та Керченської протоки. 

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini