30 Серпня, 2023, 13:51

У Запорізькій ОВА пояснили причини евакуації громадян з п’яти населених пунктів області

З п’яти населених пунктів Василівського та Пологівського районів Запорізької області, де збільшилася кількість обстрілів, евакуюють 54 дитини та 67 дорослих, які їх супроводжуватимуть. 

Про це під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ повідомив  начальник Запорізької обласної військової адміністрації Юрій Малашко.

«Це є Василівський та Пологівський райони, це п’ять населених пунктів. Було звернення керівників військових адміністрацій районів до нас, з приводу саме цих населених пунктів. Тому що та інформаційна кампанія, яку ми проводили разом з поліцією, з органами державної та місцевої влади, не дала нам позитивного результату. Кількість обстрілів по цих населених пунктах в рази збільшилася. Тому було прийнято рішення про евакуацію 54 дітей і їх супроводжуючих, це 67 осіб дорослих», – пояснив він.

За словами начальника Запорізької ОВА, евакуація здійснюватиметься як в місто Запоріжжя, так і в Запорізький район.

«Також ми підключили і волонтерів, які надають нам допомогу в цьому. Є місця розміщення. Також є пропозиції щодо переміщення людей навіть за кордон», – додав він.

Водночас Юрій Малашко повідомив, що з початку повномасштабного вторгнення в Запоріжжі, в Запорізькому районі зареєстровано близько 224 тисяч внутрішньо переміщених осіб. А з області до інших регіонів України виїхали близько 270 тисяч осіб.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini