5 Червня, 2024, 16:41

У Верховній Раді зареєстровано законопроєкт, який на період війни має позбавити аграріїв з ТОТ боргових зобов’язань – Денис Марчук

Кредити та борги українських аграріїв, чиї підприємства діяли на нині тимчасово окупованих територіях, потрібно заморозити, допоки в країні триває війна.

На цьому під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ наголосив заступник голови Всеукраїнської аграрної ради Денис Марчук.

«Питання стосується дуже важливого напрямку роботи, який пов’язаний з окупованими територіями, тому що на цих землях працюють наші люди. Значна їх частина змушена була виїхати і залишити свої господарства. До повномасштабного вторгнення багато хто з них брав кредити, і зараз, вже третій рік війни, до них банки телефонують і вимагають, щоб ці гроші були повернуті. А більшість із цих підприємств або «націоналізовані», або знищені, або пограбовані. Тому ми зараз, Всеукраїнська аграрна рада і Міністерство агрополітики підтримуємо законопроєкт №1180-1, який говорить про замороження на період війни на території України боргів, які є для аграріїв тимчасово окупованих територій», – пояснив Денис Марчук.

Крім того, він зауважив, що велика кількість людей не можуть розпочати свою нову справу та взяти нові кредити, позаяк вони перебувають в реєстрах боржників і це є наразі великою проблемою.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini