У суспільстві є думка, що перемагають тільки HIMARS, але ми воюємо переважно озброєнням, яке виготовляють та модернізують в Україні — «Укроборонпром»
Фото з відкритих джерел
13 Січня, 2023, 16:00

У суспільстві є думка, що перемагають тільки HIMARS, але ми воюємо переважно озброєнням, яке виготовляють та модернізують в Україні — «Укроборонпром»

Озброєння, яким воює Україна, переважно було виготовлено або модернізовано підприємствами вітчизняного державного оборонно-промислового комплексу. Про це під час брифінгу в Медіацентрі Україна — Укрінформ заявила речниця державного концерну «Укроборонпром» Наталія Сад.

«Ми вже почали ремонтне-технічне обслуговування зразків західного та закордонного озброєння: ця техніка має воювати на боці Україні. Така робота ведеться наряду з ремонтом, технічним обслуговуванням, виробництвом нашого українського озброєння. На сьогодні чомусь в суспільстві склалася думка, що воюють і перемагають винятково HIMARS і інші одиниці високотехнологічного, далекобійного озброєння. Але якщо говорити про співвідношення українського та закордонного озброєння, то це далеко не 50 на 50 і далеко не 60 на 40. Тобто ми все ж таки продовжуємо воювати тим озброєнням, які виготовляють, модернізують підприємства державного оборонно-промислового комплексу, підприємства „Укроборонпрому“. За 10 місяців повномасштабної війни за різними видами озброєння та військової техніки ми змогли наростити обсяги роботи з ремонту в 5-8 разів: це величезні зрушення, беручи до уваги, що потреби щодня і від місяця до місяця зростають», — розповіла Сад. 

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini