30 Січня, 2024, 15:44

У справах стосовно нелюдського поводження з цивільним населенням та військовополоненими винесено 46 вироків 

Наразі у справах щодо нелюдського поводження з цивільним населенням та військовополоненими  встановлено 187 підозрюваних осіб. Стосовно порушених справ щодо нелюдського поводження вже винесено 46 вироків суду.  

Такі дані під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ озвучив начальник відділу взаємодії з державними, недержавними та міжнародними організаціями Департаменту протидії злочинам, вчиненим в умовах збройного конфлікту Офісу Генерального прокурора Олександр Зюзь.

«Вже на цей день, на скільки мені відомо, в нас є по нелюдському поводженню і з цивільним населенням, і з військовополоненими 187 підозрюваних, 148 обвинувачених  та 46 вироків стосовно таких справ. Ми рухаємося в цьому напрямку. Тільки за цей місяць мої колеги з Офісу Генерального прокурора повідомили про підозру 11 особам. А також колеги з регіональних підрозділів, ті, які найбільше постраждали від збройної агресії, – це і Харківська область, і Херсонська область,–  вони розслідують, вони спираються на матеріали, в тому числі неурядових організацій, які для них не є доказом самі по собі, але є джерелом інформації про тих чи інших осіб, які зазнавали катувань на території Херсонської області, Миколаївської, Київської області», – зазначив Олександр Зюзь.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini