23 Січня, 2023, 16:16

У пікові дні обстрілів на Херсонщині було 120 прильотів на добу, з них 40 по місту, зараз правильним рішенням є евакуація — облрада

Виходячи з безпекової ситуації у Херсоні та на Херсонщині правильним рішенням для мешканців наразі є тимчасова добровільна евакуація. Про це під час брифінгу в Медіацентрі Україна — Укрінформ заявив перший заступник голови Херсонської обласної ради Юрій Соболевський.

«У Херсоні відносно комфортні умови життя, але безпекова ситуація: постійно прильоті, постійно чути вибухи. В пікові антирекордні дні в нас було 120 прильотів в день, з них більше 40 по Херсону. В цих умовах важко зберігати спокій і повноцінно жити. Але наші люди — вони дійсно незламні, тому життя продовжується. Я ще раз підкреслюю: зараз правильне рішення — це добровільна евакуація, це тимчасовий виїзд з Херсона і з інших громад поруч з Дніпром, тому що дуже велика небезпека. Потім всі повернуться, все буде чудово, все відбудуємо. Зараз найкраще рішення — виїжджати. В Херсоні залишається 55-60 тисяч людей з 320-330 тисяч до початку війни. Люди виїжджають кожен день. Евакуація продовжується: у нас від 50 до 100 кожен день виїжджає. Ще певна кількість виїжджає самостійно», — розповів Соболевський.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini