На фото: Євген Клопотенко, шеф-кухар (зліва) та Вадим Грановський, ресторатор, бариста (справа)
16 Квітня, 2022, 13:27

У Львові стартував ІІІ фермерський ярмарок, на якому презентували новий рецепт кави

На площі Ринок запрацював Львівський фермерський ярмарок, на якому фермери Львівщини продають свою продукцію. На ярмарку відвідувачі можуть придбати сири, ковбаси, домашні вина, випічку, тощо.

Львівський фермерський ярмарок вперше запрацював у липні 2020 року для того, що підтримати місцевих виробників та економіку країни у період пандемії COVID-19. Так, вже третій рік поспіль Львівська міська рада надає майданчик для місцевих фермерів, де вони можуть ділитися досвідом із колегами, презентувати свою продукцію та продавати її покупцю.

«Зараз важливо робити все, що допоможе нам перемоги у цій війні. Ось тут, до прикладу, хлопці готують каву і всі кошти передають на ЗСУ. Всі підприємці, що є на ярмарку, допомагають армії. Важливо, щоб ми не просили в світу гроші (хоча ми вдячні всім, що допомагає), а щоб працювала наша економіка. Навіть в таких складних умовах ми маємо використовувати кожну мить і працювати», – зазначає мер Львова Андрій Садовий.

Особливістю цьогорічного ярмарку стала презентація нового рецепту кави Ukrainer, автором якої є чемпіон з приготування напою Вадим Грановський.

«Наша кава Ukrainer – це подвійне еспресо і кава в джезві в одному горнятку. Це міцна, насичена, яскрава кава. Саме таку каву полюбляють пити наші військові, тому у нас виникла ідея створити такий напій, який буде символізувати Україну. Міцна кава – міцна країна. Хочемо, щоб цю каву пили у всьому світі і підтримували нашу батьківщину», – розповів Вадим Грановський.

Львівський фермерський ярмарок діятиме щосуботи з 10.00 год до 16.00 год. Триватиме він до середини осені.